Pairs Match Kids Hafıza Oyunu

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.02
  • Dil İngilizce
  • Firma Bubadu
Çocukların özellikle zihin ve hafıza gelişimini destekleyecek bu mükemmel eğitici oyunu siz de hemen indirin.

  Pek çok anne ve baba çocuklarının oyun oynarken bile yeni şeyler öğrenmesini ve gelişmesini ister. Çünkü oyun çocukların en kolay ve en etkili öğrenme aracıdır. Çocuklar oyun yolu ile öğrendikleri bilgileri kolay kolay unutmazlar, gündelik hayatta da uygulamaya çalışırlar. Bu yüzden çocukların en iyi öğrenme yolu oyundur. Oyunlar ne kadar eğitici özellik taşırsa çocukların gelişimi o kadar hızlı olur. Çocukları okula hazırlayan bu eğitici oyunda yine çocukların zihinsel gelişimini hızlandırmak ve diğer tüm gelişim alanlarını desteklemek için üretilmiştir. Okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu mükemmel oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da desteklenmiştir.

 Çocukların öncelikle kelime bilgisini genişletecek olan bu oyun onların zihinsel gelişimini hızlandıracak hafıza oyunlarına sahiptir. Doğada bulunan en sevimli hayvandan en vahşi hayvana kadar hepsini öğrenen çocuklar daha sonra bu öğrendikleri hayvanların resimleri ile hafıza oyunu oynayacaklar. Eşleştirmeye dayalı olan bu hafıza geliştirici oyun çocukların dikkat sürelerinin artmasına da yardımcı olacak.

 Çocukların gelişimi için üretilmiş bu eğitici oyun sayesinde çocuklar artık çok daha bilgili ve bilinçli olacak. Bu mükemmel oyuna siz de sahip olun. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. 

Daha Fazla Göster
Pairs Match Kids Hafıza Oyunu indir